بستن

خدمات ما

ضمانت طبیعی بودن

دکتر بارتر با رویکرد آشنا سازی عموم مردم با انواع چای و دمنوش و عرضه انواع چای و دمنوش باکیفیت شامل انواع دمنوش در ایران، امکان خرید دمنوش با کیفیت ایرانی و خارجی و انواع دمنوش را راحت کرده است.

دمنوش های دکتر بارتر از بهترین گیاهان طبیعی تولید شده و در این دمنوش ها هیچ گونه مواد اضافی یا اسانس وجود ندارد و دمنوش ها 100 درصد خالص می باشد.

 

تحویل سریع

سفارشات به صورت روزانه دریافت شده و ظرف مدت دو روز کاری پردازش شده و به دست مشتریان عزیز خواهد رسید.کلیه سفارشات از طریق پست پیشتاز ارسال می گردد.

 

 

پشتیبانی رایگان در اینستاگرام

برای مشاهده ویدئوهای بیشتر در رابطه با تمام محصولات دکتر بارتر می توانید وارد صفحه اینستاگرام دکتر بارتر با آدرس drbarter@ شوید و در صورت داشتن سوال در مورد نحوه استفاده از دمنوش ، چگونگی میزان مصرف و ... از کارشناسان دکتر بارتر راهنمایی بگیرید.

 

 

آموزش رایگان

با عضویت در کانال اینستاگرام دکتر بارتر می توانید علاوه بر مشاوره رایگان ، از آموزش های رایگان دکتر بارتر بهره مند شوید.با آموزش های دکتر بارتر شما می توانید سبک زندگی خود را تغییر داده و روند سلامتی را در زندگی خود مشاهده کنید.سعی تیم دکتر بارتر بر این بوده که همواره آموزش های کلیدی و مهم در حوزه سلامت را در اختیار همراهان خود قرار دهد.

 

 

دارای مجوز واحد فناور پارک علم و فناوری خراسان

وب سایت دکتر بارتر وب سایتی استارتاپی بوده و شرکت دکتر بارتر در پارک علم و فناوری خراسان رضوی مستقر می باشد.این شرکت کلیه مجوزهای لازم را دارا می باشد.دکتر بارتر در تلاش است که با ارائه خدمات خوب به کاربران خود مجوز دان بنیان را نیز اخذ نماید.