بستن

داستان دکتر بارتر

هوشمند باش ، سالم زندگی کن!

حتما تو اکثر ویدئوهای دکتر بارتر این جمله رو شنیدین.هوشمند! سالم!

واقعا این روزا خیلی از ما، زندگی سالم رو فراموش کردیم.شاید خیلی از ما واقعا نمی دونیم چطور میشه سالم زندگی کرد.یا خیلی از ما انقدر درگیر کارو مشغله و زندگی شدیم که یادمون رفته اگر واقعا می تونیم کار می کنیم ، بخاطر سلامتی مونه! اگر سلامتی نباشه کاری هم  وجود نداره.

یادمه یکی از دوستانمون روزی 14 ساعت کار می کرد. انقدر کار می کرد که خودشو ما رو دوروبریاشو همه رو فراموش کرده بود. اصلا نمی دونست زندگی چیه؟ ساعت ها چطوری می گذره؟ خوشی چیه؟ از همه مهمتر سلامتی چیه!!

روزگار بر وفق مراد این دوستمون پیش نرفت و دچار مشکل ستون فقرات شد. خوب بعدشم عمل کرد و ....

الانم چند ساله که حتی نمی تونه از سرجاش بلند بشه و یه لیوان آب بخوره.متاسفانه...

چرا این داستان غم انگیزو اینجا و توی معرفی دکتر بارتر آوردم؟

چون واقعا این قصه غم انگیز به شکل های مختلف، همون قصه زندگی ماست. شاید خیلی کمتر فکر می کنیم که سلامتی اگه نباشه کار هم نیست پول هم نیست ، درآمد هم نیست و شاید بهتره بگم زندگی نیست...

پس چرا هوشمندانه عمل نمی کنیم؟

چون درگیریم ، بلد نیستیم ، نمیدونیم و ... و .... خیلی چیزای دیگه و بهونه هایی که همه ما هرروز واسه خودمون میاریم و به خودمون تلقین می کنیم.

آدم ها همیشه دوست دارن راحت زندگی کنن ، راحت آموزش ببینن ، با صرف وقت کمتر چیزای زیادتری رو یاد بگیرین.

خب این شد که دکتر بارتر بوجود اومد. ما به فکر فرو رفتیم و با خودمون گفتیم بیایم یه بستر آماده کنیم که به کاربرای عزیزمون یاد بدیم که چطور همیشه سالم زندگی کنن.

کار سختی نیست.فقط کافیه هوشمند باشی!

دکتر بارتر کارش آموزش سلامت به شماست.کار دکتر بارتر پیشگیریه. اونم پیشگیریه هوشمندانه.

 اینکه چطوری زندگی کنین که نیاز به درمان نداشته باشین.

همه ما می دونیم که مریضی یک شبه به سراغ آدم ها نمیاد.قطعا یه پروسه ای داره. ما تو دکتر بارتر متعهدیم که به کاربرانمون روش جلوگیری از این پروسه تبدیل شدن به بیمار رو آموزش بدیم.

راهی که ما انتخاب کردیم راهی بسیار دشوار بوده و هست. اما عشق و علاقه ای که تیم دکتر بارتر نسبت به کارو کاربراش داره سختی راه رو کم رنگ کرده.

ما از همه شما عزیزان خواهشمندیم در این راه پر پیچ و خم ما رو هم همراهی کنین و با نظرات سازنده ی خودتون به ما کمک کنین که هرروز بهتر بشیم.

سلامتی هر ایرانی آروزی ماست.

بیایم با کمک هم بیشتر به فکر خودمون و سلامتیمون باشیم.