بستن
خبرخوان

وبلاگ

4 ویتامین برای پوست که معجزه گر است
4 ویتامین برای پوست که معجزه گر است
مراقبت از پوست باید بخشی اساسی در رژیم سلامتی شما باشد. این بزرگترین اندام بدن شما است.اولین کاری که بیشتر متخصصان بهداشت به شما می گویند تا سلامت پوست خود را انجام دهید این است که در معرض اشعه ماوراء بنفش مضر(UV)خورشید قرار نگیرید و هنگام قرار گرفتن در معرض نور خورشید از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.
چای بابونه برای درمان ریفلاکس اسید: واقعیت دارد؟
چای بابونه برای درمان ریفلاکس اسید: واقعیت دارد؟
بابونه با بوی شیرین یکی از خانواده Asteraceae است. این خانواده گیاهی همچنین شامل گلهای مروارید ، آفتابگردان ، گل داوودی است. از گل بابونه برای تهیه چای و عصاره استفاده می شود.بابونه با بوی شیرین یکی از خانواده Asteraceae است. این خانواده گیاهی همچنین شامل گلهای مروارید ، آفتابگردان ، گل داوودی است. از گل بابونه برای تهیه چای و عصاره استفاده می شود. چای بابونه به دلیل کاهش اضطراب و کمک به خواب افراد شناخته شده است. همچنین برای آرامش معده و سایر مشکلات گوارشی استفاده می شود. علیرغم شهرت بابونه برای برطرف مشکلات شکمی ، هنوز هیچ مدرک علمی برای اثبات کمک به ریفلاکس اسید وجود ندارد.
ویتامین E منابع آن، فواید و خطرات
ویتامین E  منابع آن، فواید و خطرات
ویتامین E یک ماده مغذی حیاتی برای سلامتی است و در طیف گسترده ای از غذاها و مکمل ها یافت می شود. بهترین روش مصرف این ویتامین از طریق رژیم غذایی سالم است. کمبود آن نادر است و مصرف بیش از حد آن با استفاده از مکمل ها نگران کننده است. کسانی که شرایط سلامتی خاصی دارند یا داروهای خاصی مصرف می کنند باید در مصرف مکمل ها احتیاط کنند.
چه زمانی بهترین زمان مصرف ویتامین ها است؟
چه زمانی بهترین زمان مصرف ویتامین ها است؟
هترین زمان مصرف ویتامین ها به نوع مصرف شما بستگی دارد. برخی از ویتامین ها بهتر است بعد از غذا مصرف شوند ، در حالی که بهتر است برخی دیگررا با معده خالی مصرف کنید. ایجاد یک روال معمول برای دریافت ویتامین هر روز به طور همزمان عادت سالمی ایجاد می کند. همچنین به شما کمک می کند از مکمل ویتامین خود بیشترین بهره را ببرید.
رژیم غذایی F-Factor آیا برای کاهش وزن موثر است؟
رژیم غذایی F-Factor آیا برای کاهش وزن موثر است؟
آیا راجع به رژیم F-factor یا رژیم فیبر چیزی شنیده‌اید؟ این رژیم روی مصرف فیبر تمرکز می‌کند. رژیم فیبر بر مصرف غذاهای حاوی فیبر بالا و پروتئین‌های بدون چربی تاکید دارد، بدون اینکه شما را از مصرف کربوهیدرات یا چربی منع کند. فیبر بخشی از یک رژیم غذایی سالم است. یک رژیم غذایی حاوی فیبر بالا می‌تواند به شما در رسیدن و حفظ تناسب اندام کمک کند. هضم فیبر توسط بدن همانند هضم سایر غذاهای دیگر نیست.
19 ماده غذایی سرشار از فیبر محلول
19 ماده غذایی سرشار از فیبر محلول
فیبر غذایی ، کربوهیدرات موجود در گیاهانی است که بدن نمی تواند هضم کند.گرچه برای روده و سلامت کلی شما ضروری است ، اما بیشتر افراد به ترتیب مقدار توصیه شده روزانه 25 و 38 گرم برای خانمها و آقایان نمی رسند. فیبرهای محلول میتوانند به مدفوع بیشتر کمک کنند و هم می توانند به عنوان منبع غذایی برای باکتری های خوب در روده بزرگ شما استفاده شوند.فیبر محلول، آب را به روده شما می کشد که مدفوع شما را نرم می کند و از حرکات منظم روده پشتیبانی می کند.
26 راه آسان برای کاهش وزن به طور طبیعی
26 راه آسان برای کاهش وزن به طور طبیعی
اطلاعات بد زیادی در مورد کاهش وزن در اینترنت وجود دارد.بیشتر مواردی که توصیه می شود در بهترین حالت سوال برانگیز است و مبتنی بر هیچ علم واقعی نیست.با این حال ، چندین روش طبیعی وجود دارد که در حقیقت اثبات شده است و علم از آن پشتیبانی می کند.در اینجا 26 روش آسان برای کاهش وزن به طور طبیعی آورده شده است.با دکتر بارتر همراه باشید.
19 غذای مناسب برای کاهش وزن
19 غذای مناسب برای کاهش وزن
کالری همه غذاها برابر نیستند.غذاهای مختلف مسیرهای متابولیکی مختلفی را در بدن شما طی می کنند.آنها می توانند تأثیرات بسیار متفاوتی بر گرسنگی ، هورمون ها و تعداد کالری سوزانده شده شما داشته باشند.با دکتر بارتر همراه باشید تا شما را با 19 غذای مناسب برای کاهش وزن آشنا کنیم.
شنبلیله و کمک به کاهش وزن
شنبلیله و کمک به کاهش وزن
شنبلیله گیاهی متعلق به خانواده Fabaceae است. شنبلیله دارای یک طعم قوی و یک ماده رایج در غذاهای هندی است.قرن هاست که از این گیاه در طب سنتیبرای درمان بیماری های مختلف مانند دیابت ، کلسترول بالا و چاقی نیز استفاده می شود.اخیراً ، شنبلیله به عنوان ابزاری برای کاهش وزن تبلیغ می شود ، اما هنوز شواهد علمی قوی در این زمینه دیده نمی شود.این مقاله توضیح می دهد که آیا شنبلیله به کاهش وزن کمک می کند یا خیر.پس با دکتر بارتر همراه شوید.
9 چای برای افرادی که ناراحتی معده دارند
9 چای برای افرادی که ناراحتی معده دارند
هنگامی که معده شما ناراحت است ، نوشیدن یک فنجان چای داغ یک روش ساده برای تسکین علائم آن است.هنوز هم نوع چای ممکن است تفاوت زیادی ایجاد کند.در حقیقت ، مشخص شده است که انواع خاصی برای درمان مواردی مانند حالت تهوع ، اسهال و استفراغ استفاده می شود.