More Sales With

Artificial Intelligence

یک دستیار حرفه ای فروش با هوش مصنوعی


استفاده از چت بات بارتر چه مزایایی داره؟

استفاده سریع و راحت

چت بات بارتر خیلی سریع و راحت روی وب سایت تون نصب میشه! بدون هیچ دغدغه ای!

24 ساعت و 7 روز هفته راحتی

دیگه نیاز نیست شب ها تا دیر وقت بیدار بمونی و صبح ها زود بیدار شی که جواب مشتری ها رو بدی! چت بات همه این کارو رو واست 24 ساعته انجام میده

پاسخ سریع به مشتریان

مشتریان تون خیلی سریع به هدفشون میرسن.چون چت بات بارتر بهشون کمک میکنه دقیقا به چیزی که می خوان برسن!

بهبود مستمر کسب و کارتون

با اطلاعاتی که چت بات بارتر از مشتریان در اختیارتون قرار میده هر روز بهتر از دیروز باش، آمارهایی که هیچ وقت بهش فکر نکردی!

شخصی سازی پیشنهادات برای مشتری

چت بات بارتر بهت کمک می کنه تا پیشنهادات کاملا شخصی سازی شده به مشتریانت ارائه بدی.چون بارتر با هوش مصنوعی میتونه بفهمه مشتری دقیقا چه نیازی داره

کمک به کارشناسان فروش

چت بات بارتر به فروشنده های شما کمک میکنه تا دقیقا بدونن کدوم مشتری چه نیازی داره

افزایش تعامل و ماندگاری مشتری

چت بات بارتر با صحبت کردن با مشتری باعث میشه نرخ ماندگاری کاربر در وب سایت شما بیشتر بشه.همچنین باعث افزایش تعامل مشتری با وب سایت شما میشه.

پاسخ همزمان به هزاران کاربر

دیگه نیاز نیست کاربران وب سایت شما تو صف انتطار بمونن تا به پشتیبان های وب سایت تون متصل بشن.بارتر همزمان میتونه به هزاران مشتری پاسخ بده.

آسون کردن سفر مشتری

خیلی از مشتری ها دقیقا نمی دونن چی میخوان! خوب باید بهشون حق بدی. چون انتخاب هاشون زیاده.چت بات بارتر به مشتری کمک میکنه خیلی راحت اون چیزی که می خواد رو پیدا کنه.

و هزار تا مزیت دیگه

در یک کلام : چت بات بارتر دوست شماست

چت بات بارتر چه ویژگی هایی داره؟

پشتیبانی کامل چت بات از زبان فارسی

چت بات بارتر از طریق هوش مصنوعی و NLP می تواند پردازش زبان طبیعی فارسی را انجام دهد که این در نوع خود بی نظیر است.البته هر روز بهتر و بهتر می شود.

تشخیص جملات با هوش مصنوعی

چت بات بارتر از طریق هوش مصنوعی جملات وارد شده از طریق کاربر را تشخیص می دهد.از جمله نام و نام خانوادگی افراد یا نام محصولات

دسترسی خودکار به همه محصولات

چت بات بارتر پس از نصب، به صورت خودکار و هوشمند تمام محصولات وب سایت شما را می خواند و در موقع درخواست کاربر محصولات را به کاربر نمایش می دهد.

دسترسی خودکار به همه دسته ها

چت بات بارتر پس از نصب، به صورت هوشمند تمام دسته های وب سایت شما را می خواند و تمام محصولات را در دسته های مربوطه قرار می دهد.

امکان استفاده از در بسیاری از فروشگاه ها

چت بات بارتر می تواند به بسیاری از فروشگاه ها از جمله فروشگاه های موبایل،لباس ، کیف و کفش ، رستوران ها و ... خدمات ارائه دهد.

گزارش از چت کاربران

چت بات بارتر می تواند چت مشتریان و اینکه چه محصولاتی بیشترین درخواست یا بازدید را داشته است را در اختیار مدیران وب سایت ها قرار دهد.این به بهبود کسب و کار کمک می کند.

امکان اختصاصی کردن سوالات

چت بات بارتر سوالاتی را به صورت هوشمند از کاربران می پرسد تا بتواند بهترین پیشنهادات را به آنها ارائه دهد.شما می توانید سوالات اختصاصی خود را وارد چت بات کنید.

گزارش کامل صفحات بازدید شده

چت بات بارتر گزارشات کاملی مبنی بر صفحات بازدید شده ، و اینکه کاربر در هر صفحه چه میزان زمان صرف کرده است را در اختیار مدیران وب سایت قرار می دهد.

گزارش کامل از تعداد دفعات بازدید

چت بات بارتر گزارشات کاملی مبنی تعداد دفعات بازدید هر محصول در اختیار شما قرار می دهد.

جمع آوری شماره های تماس مشتریان

در طول روز ممکن است وب سایت شما بازدیدهای زیادی را داشته باشد.اما شما هیچ لینک ارتباطی با این افراد نخواهید داشت.چت بات می تواند از طریق چت با افراد شماره های تماس آنها را جمع آوری کند.

جمع آوری مشخصات کاربران در چت

چت بات با صحبت با کاربران مشخصات افراد را جمع آوری می کند.بعدا این اطلاعات برای دسته بندی کاربران و ارائه پیشنهادات خاص به آنها استفاده می شود.الگوهای بی شماری به چت بات آموزش داده شده است.

بخش بندی کاربران برای ارائه بهترین محصولات

با استفاده از هوش مصنوعی ، چت بات بارتر قادر است مشتریان را براساس ده ها معیار دسته بندی کند و با توجه به نوع دسته بندی آنها بهترین محصولات مرتبط به کاربران را به آنها پیشنهاد دهد.

نمایش محبوب ترین محصولات با هوش مصنوعی

چت بات بارتر قادر است با بررسی رفتار کاربران و استفاده از الگوهای رفتاری بسیار پیچیده کاربران ، محبوب ترین محصولات را از بین هزاران محصول شناسایی کند و به کاربران پیشنهاد دهد.

نمایش آدرس کسب و کار شما در چت بات

چت بات بارتر این قابلیت را برای شما فراهم می کند که آدرس فیزیکی ، تلفن های تماس ، نقشه گوگل ، ایمیل،واتس أپ ، اینستاگرام و هر راه ارتباطی دیگر را به سیستم وارد کنید تا کاربر در کوتاهترین زمان به آنها دسترسی پیدا کند.

امکان نمایش تصویر ، متن و ویدئو در چت بات

چت بات بارتر ، قابلیت نمایش متن ، تصویر و ویدئو را دارد. چت بات بارتر ، تمام تصاویر محصولات شما را به صورت خودکار از وب سایت شما می خواند و در زمان مورد نیاز به کاربر ارائه می دهد.

امکان دسترسی به گزارش میزان و زمان بازدید صفحات

این موضوع بسیار با اهمیت است که مدیر یک فروشگاه بداند کدام محصول فروشگاه بیشترین ارزش را بین کاربران وب سایت داشته است.چت بات بارتر با تحلیل رفتار می تواند این گزارشات را به شما ارائه دهد.

چت بات مسلط به آموزش های روانشناسی فروش

دسترسی به نیروهای فروش حرفه ای ممکن است برای فروشگاه شما هزینه های زیادی را به همراه داشته باشد.نیروهایی که به تمام روش های فروش آشنا باشند.با چت بات بارتر شما یک نیروی تمام وقت مسلط به متدهای فروش را استخدام می کنید.

چت بات مسلط به روش های ارتباط گیری مشتری

چت بات بارتر از طریق آموزش های خاصی که به آن داده شده است مثل یک روانشناس عمل می کند و لحن بیان خود را با توجه به نوع مشتری تغییر می دهد. تمام این موارد از طریق هوش مصنوعی چت بات بارتر انجام می شود.

چت بات مسلط به کلاسترینگ کاربران

این روزها دیگر نمی توان یک پیشنهاد را به همه افراد ارائه کرد.هر فروشگاه باید بداند کدام مشتری به کدام موضوع حساسیت بیشتری دارد و پیشنهادات خود را بر این اساس قرار دهد.بخش کلاسترینگ بارتر دقیقا این کار را برای شما راحت می کند.

نمایش چت بات در تمام صفحات وب سایت

کاربران وب سایت شما می توانند در تمام صفحات وب سایت شما به چت بات بارتر دسترسی داشته باشند.چت بات بارتر در همه صفحات در اختیار مشتریان شما خواهد بود.

امکان مشاهده گزارش بازدید های کاربران

اینکه کاربران شما از چه محصولاتی دیدن کرده اند قطعا برای شما و هر مدیر وب سایتی جذاب است.چرا که دقیقا به شما یک رویکرد عالی می دهد که کدام محصولات بین کاربران محبوب تر است.

سیستم توصیه گر هوشمند (Recommender)

چت بات بارتر با تحلیل هایی که بر روی مشتری و محصولات شما انجام می دهد قادر است بهترین پیشنهادات را با توجه به رفتار کاربر به او ارائه دهد.یک سیستم توصیه گر جذاب!

امکان تعریف تخفیف با توجه به نوع مشتری

امروز اکثر فروشگاه ها با تخفیفات جذاب ، فروش خود را افزایش می دهند. اما سوال اینجاست ما به چه کسی کدام پیشنهاد تخفیف مان را بدهیم؟چت بات بارتر جواب این سوال را به شما خواهد داد.

امکان دسته بندی کاربران براساس میزان وفاداری

تعریف افراد از میزان وفاداری مشتری متفاوت است. به کدام مشتری ، مشتری وفادار گفته می شود؟ چت بات بارتر براساس جدیدترین متدهای روز دنیا میزان وفاداری مشتریان را محاسبه می کند.

امکان دریافت بازخورد از سمت مشتری

خیلی از کسب و کارها به دلیل اینکه صدای مشتریان خود را نمی شنوند ،آنها را از دست می دهند.چت بات بارتر محیطی امن و راحت را برای مشتریان شما ایجاد کرده و پای درد دل آنها می نشیند!

امکان گزارش گیری از مشتریان از دست رفته

خیلی از مشتریان و بازدیدکننده ها فقط در زمانی خاص از شما خرید می کنند و شاید کسب و کار شما را فراموش کرده باشند! گزارشی مبنی بر اینکه چه درصد از افراد شما را فراموش کرده اند می تواند به بهبود دائمی کسب و کار شما کمک کند.

تحلیل رفتار مشتری

رفتار انسان ها می تواند تحت تاثیر عوامل خیلی زیادی تغییر کند.ما می توانیم چه کاری انجام دهیم که رفتار مشتریان را تغییر دهیم.چگونه می توانیم بر رفتار آنها تاثیر بگذاریم. پاسخ این سوالات در چت بات بارتر نهفته است!

چت بات و افزایش فروش

اگه صاحب یک کسب و کار باشین ، حتما می دونین که چقدر مهمه وب سایت شما تو گوگل رتبه بگیره و از طریق موتور جستجوی گوگل مشتری واستون بیاد.خوب این کار راحتی نیست و نیاز به کمی دانش فنی و البته رعایت یکسری موارد و مسایل داره که متخصصین بهش میگن سئو.
یکی از مهمترین پارامترهایی که برای گوگل خیلی اهمیت داره میزان ماندگاری افراد در وب سایت شماست.گوگل لینک محصول شما رو در جستجوها به کاربر نشون میده و کاربر روی لینک کلیک می کنه.حالا گوگل بررسی می کنه که این کاربر که وارد وب سایت شما شد، چقدر در وب سایت شما زمان سپری کرد؟اگر زمان صرف شده خیلی کم باشه و این موضوع برای کاربران دیگه هم تکرار بشه ، گوگل این سیگنال رو دریافت می کنه که سایت شما مطلب با ارزشی به کاربر ارائه نداده که کاربر سریع از وب سایت شما خارج شده!
خوب حالا من چطور میتونم میزان ماندگاری افراد رو در وب سایتم افزایش بدم؟ با چت بات دکتر بارتر. چت بات به کاربران شما کمک میکنه که سوالات مد نظرشون رو بسرعت از چت بات بپرسن ، در وب سایت شما بمونن ، و زمان بگذرونن و صحبت کنن.
چت بات همیشه بیداره. حتی وقتی همه خوابن! 24 ساعت شبانه روز به شما و کاربران شما کمک می کنه که به هدفشون برسن. اما آیا اگه نیروی انسانی استخدام کنید میتونه 24 ساعت در خدمت کاربران وب سایت شما باشه؟؟ قطعا نه!
حالا سوال اینجاست چت بات چطوری میتونه به افزایش فروش شما کمک کنه. جوابش رو ما باید در چند بخش خدمتتون ارائه بدیم:

 • 👈 نکته اول: همونطور که در بالا هم توضیح دادیم ، چت بات زمان ماندگاری مشتری در وب سایت شما رو میتونه افزایش بده. و این شما رو یک قدم به فروش نزدیک تر میکنه.

 • 👈 نکته دوم:مشتری عاشق اینه شما بهش پیشنهادی بدین که خاص خودش باشه. مشتری از اینکه یک جمله رو به همه بگین و همه رو به یک چشم نگاه کنید بیزاره!!!! خودتو بذار جای مشتری ، میخوای لباس بخری. دوست داری فروشنده بدون توجه به علاقه شما ، اسلایل شما و نظر شما یه لباس به شما پیشنهاد بده؟ مثلا تو همیشه شلوار جین میپوسی ، و فروشنده به زور بخواد بهت شلوار پارچه ای بفروشه!!
  خوب قطعا تو ازین فروشنده هیچوقت خرید نمیکنی. مشتریان توهم دقیقا همینجوری ان. پیشنهادی که به مشتری میدی باید دقیقا خاص اون مشتری باشه. خوب کی این کارو میتونه انجام بده؟ چت بات بارتر!! چطوری؟ از طریق تحلیل رفتار کاربر و بررسی خرید ها و مشاهدات قبلی و یاد گرفتن مداوم در مورد کاربر!

 • 👈 نکته سوم:پیدا کردن نیاز مشتری. چقدر این موضوع مهمیه و ما همیشه به همه کسب و کارها این موضوع رو گوشزد می کنیم که تا زمانیکه نیاز مشتری رو پیدا نکنی عملا نمی تونی بهش بفروشی.
  نیاز مشتری یعنی چی؟ یعنی اینکه اگر من می خوام گوشی موبایل بفروشم ، میدونم که مشتری دقیقا چه گوشی موبایلی مد نظرشه؟ آیا رم واسش مهمه؟ یا دوربین؟ مثلا فرض کنیم یه مشتری همیشه میره طبیعت و خاطراتشو ثبت میکنه. یک مشتری دیگه میخواد با گوشی کلیپ بسازه بذاره تو شبکه های اجتماعیش! بنظرتون این دو نفر یک نیاز دارن؟ و به این دو نفر میشه یک راه حل ارائه داد؟ خوب قطعا نه!
  حالا سوال اینجاست. چطوری میشه نیاز مشتری رو تشخیص داد؟ جواب در چت بات بارتره!! چت بات بارتر رو می تونی دقیقا شبیه به یک مشاور تنظیم کنی که به مشتری تون مشاوره بده و دقیقا همون چیزی رو بهش پیشنهاد بده که مشتری نیاز داره.در نتیجه همه این موارد فروش تو هست که هر روز بیشترو بیشتر میشه.

 • 👈 نکته چهارم: کمک به کارشناسان فروش شما. چت بات بارتر دوست کارشناسان فروش شماست. چرا که بدون هیچ چشم داشتی همه اطلاعاتی رو که از کاربر جمع آوری میکنه در اختیار کارشناسان فروش شما قرار میده و کارشناسان شما می تونن با تحلیل داده های جمع آوری شده فروش به دیگر مشتریان رو افزایش بدن و دقیقا درک درستی از نیاز مشتری پیدا کنن.

 • اگر به این نتیجه رسیدی که چت بات میتونه کسب و کار تو رو هم متحول کنه روی این لینک کلیک کن و کمتر از 30 ثانیه وارد پنل کاربری چت بات شو . نگران نباش ما هم در کنارتیم.

چطوری می تونم چت بات بارتر رو داشته باشم؟

گام سوم

بعد از بررسی کارشناسان بارتر و در صورت تایید وب سایت شما، قطعه کدی به صورت خودکار در منوی سمت راست داشبورد با عنوان نصب چت بات باز میشه و شما می تونین با کپی اون در هدر وب سایت خودتون چت بات رو داشته باشین و مثل جت پیشرفت کنین 😎 راستی نگران نباشین. هر کجا به مشکل برخورد کردین ما تمام وقت در خدمت شمائیم 😉

گام دوم

وقتی ثبت نام کردی وارد داشبورد میشی.اونجا از منوی سمت راست گزینه اضافه کردن فروشگاه رو انتخاب کن و مشخصات فروشگاهی که قصد داری چت بات روی اون نصب بشه رو برای کارشناسان ما بفرست.کارشناسان ما وب سایت شما رو بررسی می کنن 👨‍⚖️

دسترسی به بهترین آمارها

دستیار بارتر به شما کمک می کند که با استفاده از تحلیل داده ها ، راهکارهای بهتری را برای فروش و مدیریت مشتریان خود ارائه دهید.وقتی بدانید کدام محصولتان برای کدام کاربران محبوب تر است

همکاری در فروش چت بات بارتر

چت بات بارتر و درآمدزایی برای شما!!

ما بستری رو فراهم کردیم که شما هم بتونین با معرفی چت بات بارتر به بقیه ، کسب درآمد کنین.شما می تونین چت بات بارتر رو از طریق لینکی که ما در اختیار شما قرار میدیم به مشتریان خودتون معرفی کنین و به این صورت درآمد خودتون رو تضمین کنین.
برای این کار فقط کافیه مشخصات تون رو در فرم زیر وارد و این فرم رو برای ما ارسال کنین تا لینک مختص به شما ساخته بشه و در پنل کاربری در اختیار شما قرار بگیره. بعدش لینک رو به مشتریان خودتون بدین و درآمدزایی را شروع کنین 😀

تکمیل فرم همکاری

captcha

پارک علم و فناوری

خراسان رضوی

+989150107671

واتس أپ و تماس

drbarterchat@gmail.com

از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید

پلن قیمت های چت بات بارتر

ماهانه
2500 مکالمه
 • نصب روی یک دامنه
 • استفاده در وب سایت ها با بازدید ماهانه کمتر از 10000
 • دسترسی به چت کارشناسان
 • پنل اختصاصی برای چت کارشناسان
 • توصیه گر هوش مصنوعی
 • دریافت گزارش متن های ارسال شده
 • دریافت گزارش آمار بازدید صفحات
 • دریافت گزارش آخرین نظرات ثبت شده
 • تحلیل رفتار مشتری
 • نمایش چت بات در تمام صفحات وب سایت
 • نمایش آدرس کسب و کار شما در چت بات
 • جمع آوری شماره های تماس مشتریان
 • جمع آوری مشخصات کاربران در چت
 • امکان اختصاصی کردن سوالات
 • اضافه کردن سیستم مشاوره به چت بات
 • جمع آوری دسته های وب سایت شما توسط ربات
 • جمع آوری محصولات وب سایت شما توسط ربات
خرید پلن فقط با 398 هزار تومان
ماهانه
1000 مکالمه
 • نصب روی یک دامنه
 • استفاده در وب سایت ها با بازدید ماهانه کمتر از 5000
 • دسترسی به چت کارشناسان
 • پنل اختصاصی برای چت کارشناسان
 • توصیه گر هوش مصنوعی
 • دریافت گزارش متن های ارسال شده
 • دریافت گزارش آمار بازدید صفحات
 • دریافت گزارش آخرین نظرات ثبت شده
 • تحلیل رفتار مشتری
 • نمایش چت بات در تمام صفحات وب سایت
 • نمایش آدرس کسب و کار شما در چت بات
 • جمع آوری شماره های تماس مشتریان
 • جمع آوری مشخصات کاربران در چت
 • امکان اختصاصی کردن سوالات
 • اضافه کردن سیستم مشاوره به چت بات
 • جمع آوری دسته های وب سایت شما توسط ربات
 • جمع آوری محصولات وب سایت شما توسط ربات
خرید پلن فقط با 198 هزار تومان
ماهانه
100 مکالمه
 • نصب روی یک دامنه
 • استفاده در وب سایت ها با بازدید ماهانه کمتر از 1000
 • دسترسی به چت کارشناسان
 • پنل اختصاصی برای چت کارشناسان
 • توصیه گر هوش مصنوعی
 • دریافت گزارش متن های ارسال شده
 • دریافت گزارش آمار بازدید صفحات
 • دریافت گزارش آخرین نظرات ثبت شده
 • تحلیل رفتار مشتری
 • نمایش چت بات در تمام صفحات وب سایت
 • نمایش آدرس کسب و کار شما در چت بات
 • جمع آوری شماره های تماس مشتریان
 • جمع آوری مشخصات کاربران در چت
 • امکان استفاده از در بسیاری از فروشگاه ها
 • جمع آوری دسته های وب سایت شما توسط ربات
 • جمع آوری محصولات وب سایت شما توسط ربات
 • اضافه کردن مشاوره به چت بات
خرید پلن فقط با 89 هزار تومان
ماهانه
8000 مکالمه
 • نصب روی یک دامنه
 • استفاده در وب سایت ها با بازدید ماهانه بیشتر از 30000
 • دسترسی به چت کارشناسان
 • پنل اختصاصی برای چت کارشناسان
 • توصیه گر هوش مصنوعی
 • دریافت گزارش متن های ارسال شده
 • دریافت گزارش آمار بازدید صفحات
 • دریافت گزارش آخرین نظرات ثبت شده
 • تحلیل رفتار مشتری
 • نمایش چت بات در تمام صفحات وب سایت
 • نمایش آدرس کسب و کار شما در چت بات
 • جمع آوری شماره های تماس مشتریان
 • جمع آوری مشخصات کاربران در چت
 • امکان اختصاصی کردن سوالات
 • اضافه کردن سیستم مشاوره به چت بات
 • جمع آوری دسته های وب سایت شما توسط ربات
 • جمع آوری محصولات وب سایت شما توسط ربات
خرید پلن فقط با 998 هزار تومان
ماهانه
5000 مکالمه
 • نصب روی یک دامنه
 • استفاده در وب سایت ها با بازدید ماهانه بیشتر از 20000
 • دسترسی به چت کارشناسان
 • پنل اختصاصی برای چت کارشناسان
 • توصیه گر هوش مصنوعی
 • دریافت گزارش متن های ارسال شده
 • دریافت گزارش آمار بازدید صفحات
 • دریافت گزارش آخرین نظرات ثبت شده
 • تحلیل رفتار مشتری
 • نمایش چت بات در تمام صفحات وب سایت
 • نمایش آدرس کسب و کار شما در چت بات
 • جمع آوری شماره های تماس مشتریان
 • جمع آوری مشخصات کاربران در چت
 • امکان اختصاصی کردن سوالات
 • اضافه کردن سیستم مشاوره به چت بات
 • جمع آوری دسته های وب سایت شما توسط ربات
 • جمع آوری محصولات وب سایت شما توسط ربات
خرید پلن فقط با 798 هزار تومان
ماهانه
3500 مکالمه
 • نصب روی یک دامنه
 • استفاده در وب سایت ها با بازدید ماهانه بیشتر از 10000
 • دسترسی به چت کارشناسان
 • پنل اختصاصی برای چت کارشناسان
 • توصیه گر هوش مصنوعی
 • دریافت گزارش متن های ارسال شده
 • دریافت گزارش آمار بازدید صفحات
 • دریافت گزارش آخرین نظرات ثبت شده
 • تحلیل رفتار مشتری
 • نمایش چت بات در تمام صفحات وب سایت
 • نمایش آدرس کسب و کار شما در چت بات
 • جمع آوری شماره های تماس مشتریان
 • جمع آوری مشخصات کاربران در چت
 • امکان اختصاصی کردن سوالات
 • اضافه کردن سیستم مشاوره به چت بات
 • جمع آوری دسته های وب سایت شما توسط ربات
 • جمع آوری محصولات وب سایت شما توسط ربات
خرید پلن فقط با 598 هزار تومان

دیگه نیاز نیست صبح تا شب پشت لپ تاپ بشینی و جواب مشتری ها رو بدی

چت بات بارتر این کا رو واست به راحتی انجام میده

ما بهترین راه حل ها رو ارائه می کنیم.دنبال راه حل مفید برای کسب و کارت هستی با ما تماس بگیر.